Reklam İlgi Yöneticisi

Reklamlarımızı sizin için daha ilgili ve kullanışlı hale getirebilmek için Yahoo sitelerindeki ve hizmetlerindeki aktivitelerinize bakarak ilgi alanlarınızla hakkında bilgiye dayalı tahminler yürütüyoruz. Size gösterdiğimiz reklamların bir bölümü bu ilgi alanlarını yansıtır. Bu sayfadaki araçları kullanarak ilgiye dayalı reklamdan, reklam amaçlı iletişim içeriği analizinden ve veri eşleştirme ve ekleme amacıyla bilgilerinizin ortaklarımızla paylaşılmasından çıkış yapabilirsiniz. Reklam İlgi Yöneticisindeki tercihleriniz, Yahoo’da başka bir yerde açıkça belirttiğiniz ilgi alanlarınızı etkilemez. Daha Fazla Bilgi Alın.

BrightRoll için kullanmamayı seçmek ayrı şekilde yönetilir.

Reklam Tercihleriniz

İlgi Alanı Kategorileriniz

Görmekten hoşlanacağınız reklamları ve içerikleri seçmemize yardım yardımcı olacak ilgi çekici kategoriler oluşturmak için ziyaret ettiğiniz pek çok sayfa, gördüğünüz ve tıkladığınız reklamlar, Yahoo’da yaptığınız bazı aramalar ve hizmetlerimizi nasıl kullandığınızla ilgili bilgileri kullanıyoruz. İlgi alanlarına yönelik reklamları ve diğer özellikleri düzenleyebilir, kategori seçimlerini kaldırabilir veya bunların tamamından çıkış yapabilirsiniz. Tüm Standart Kategorilere Bakın

Aygıtınız ve Siz

Aygıtınız aracılığıyla bize gönderdiğiniz bilgilere ve/veya kayıt işlemi sırasında verdiğiniz bilgilere dayanarak bazı reklamları özelleştirebiliriz. Çıkış işleminiz hedefleme için bu demografik veya coğrafi bilginin kullanımı için geçerli değildir. Bize bu şekilde görünüyorsunuz.

Diğer Aygıtlarınız

Size uygun ve yararlı reklamlarıyla daha iyi hizmet vermek için giriş bilgileri kullanıyoruz. Yahoo’nun daha önce giriş yaptığınızı gördüğü ve ilgilerinize göre seçilen reklamları göstereceği aygıtlar bunlardır. Bu aygıtları artık Yahoo ile kullanmayı beklemiyorsanız lütfen listeden çıkarın.

Reklam Destekli

Bizler, Yahoo’daki reklamlarımızın heyecan verici, sürükleyici bir deneyimin bir parçası olabileceğine inanıyoruz ve Reklam İlgi Yöneticisi ve Reklam Geri Bildirim mekanizması ile kullanıcılarımıza, mümkün olduğunca ilgili olanları görmeleri için reklamları şekillendirme imkanı sağlıyoruz.

Ek Bilgi

Diğer Girdiler

Burada gösterilen bilgilere ek olarak, size gösterdiğimiz bazı reklamları özelleştirmeye yardımcı olması için Yahoo, halka açık bilgileri veya ortaklar tarafından sağlanan bilgileri kullanabilir.

Ek Bilgi

Network Advertising Initiative

Yahoo, ABD'deki Network Advertising Initiative (NAI)'nin üyesidir. Diğer reklam ağlarından nasıl çıkış yapılacağı hakkında ek bilgi edinin.